Населений пункт: м. Ковель (03352) 7-30-78 (03352) 5-93-35 +38 (095) 635-14-98 +38 (067) 138-39-72

Кабельне телебачення

Останні новини:

Тарифи...
переглянути новини

 

"Ковельське ТТІ" є першим та єдиним кабельним оператором міста Ковель, що надає кабельне телебачення. Наш  пакет на сьогодні складає 69  каналів.

Переваги стандарту DVB-C у цифровому пакеті кабельного оператора «Ковельське ТТІ»

Висока якість зображення

Забудьте про проблеми із зображенням. У цифрового сигналу є тільки одна якість - висока. Глядач більше не побачить «сніжного» екрана, цифровий сигнал приймається тільки у високій якості або його немає зовсім.

Відмінний звук

У Вас, як у абонента мережі цифрового кабельного телебачення, з'являється можливість переглядати канали зі стереозвуком, а в деяких випадках і Dolby Digital, що передбачає ще більш високу якість звукового супроводу. Звук, як і зображення, в цифровому телебаченні передається без спотворень. Якщо у вас є стереосистема або "домашній кінотеатр" Ви зможете оцінити усі переваги сучасних технологій.

Більша кількість каналів

Головна перевага цифрового телебачення - кількість, різноманітність і тематична спрямованість телеканалів. Спортивні, музичні, пізнавальні, дитячі та розважальні канали - навіть найдосвідченіший глядач обов'язково обере для себе те, що відповідає саме його інтересам і настрою.